Internetowa Klinika Medycyny Męskiej - Męska Klinika

O nas

HOLISTYCZNE PODEJŚCIE DO PACJENTA

Misja Męskiej Kliniki

Naszą misją jest świadczenie usług specjalistycznych na najwyższym poziomie, bazując na aktualnej wiedzy medycznej, stawiając zdrowie, dobro i samopoczucie pacjenta na pierwszym miejscu. Przywracamy zdrowie, męskość i satysfakcję z życia.

Holistyczne podejście do każdego mężczyzny, który obdarzy zaufaniem nasz zespół to element, który wyróżnia każdego naszego specjalistę. Pacjent to istota żywa, ludzka, która odczuwa emocje i doskonale wiemy, że każdy jest wyjątkowy, a co za tym idzie może mieć różne potrzeby. Z takim nastawieniem rozpoczynamy każdą współpracę z pacjentem.

Dlaczego Męska Klinika?

 • Specjalistyczna wiedza

 • Wieloletnie doświadczenie

 • Holistyczne podejście do pacjenta

 • Zdalna obsługa

 • Kompleksowe podejście

 • Gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia

 • 5 lat

  Doświadczenia

 • 2158

  Analizowanych
  badań

 • 10

  Specjalistów
  w jednym miejscu

 • Kontakt z naszym zespołem

 • 100%

  Zadowolenia z usług

 • Terapia zastępcza
  testosteronem

 • Wykwalifikowani
  specjaliści

 • Sprawne e-wizyty
  lekarskie

Zdrowie to podstawa

Pomysł i pełna realizacja

Dzięki naszemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze medycznej oraz holistycznemu podejściu do każdego pacjenta, terapia testosteronem prowadzona przez specjalistów meskaklinika.pl zapewnia Ci bezpieczeństwo oraz satysfakcję z wyników leczenia. Pomożemy Ci na każdym etapie prowadzonej terapii. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasz zespół

 • Tomasz Waligóra

  Dyrektor Zarządzający

  Pomysłodawca Męskiej Kliniki, który zrzesza przy sobie doświadczonych lekarzy i specjalistów. Teoretyk oraz praktyk szeroko pojętej medycyny męskiej, dzięki czemu doskonale rozumie potrzeby pacjentów. Propagator edukacji dotyczącej profilaktyki zdrowotnej, a także zwolennik optymalizacji zdrowia oraz holistycznego podejścia do pacjenta, od wielu lat działający w branży medycznej. Wolny czas poświęca studiowaniu literatury naukowej w zakresie męskiego zdrowia. Jest także czynnym sportowcem, który stawia na siatkówkę plażową, trening siłowy, pływanie oraz górskie wędrówki.

 • Witold Bluj

  Opiekun Pacjenta

  Niezwykle skrupulatna, pracowita i pomocna osoba. Witold jest niezbędnym elementem naszego zespołu, który od strony technicznej zajmuje się nadzorem nad prawidłowym przebiegiem procesu leczenia. Posiada również odpowiednią wiedzę merytoryczną, aby odpowiedzieć na pytania w zakresie niemedycznym czy rozwiać ewentualne wątpliwości pacjentów, szczególnie przy rozpoczynającym się dopiero leczeniu. Wolne chwile spędza zarówno na długich, jak i tych krótkich spacerach ze swoimi czworonogami, natomiast w ucho wpadają mu przede wszystkim mocne brzmienia 'heavy metalowe'.

 • Katarzyna Lipska

  Lekarz

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zdobyta wiedza pomaga jej w diagnozowaniu i leczeniu różnorodnych schorzeń, przywiązując szczególną uwagę do profilaktyki zdrowotnej. Jej podejście do pacjenta jest oparte na empatii i zrozumieniu. Zawsze słucha pacjentów i troszczy się o ich indywidualne potrzeby. Jako specjalista TRT pomaga przywrócić równowagę hormonalną i poprawić jakość życia. Poza pracą, jej pasją jest siatkówka plażowa oraz aktywność na świeżym powietrzu. Interesuje się również dietetyką, ponieważ jest przekonana, że fundamentem zdrowia oraz dobrego samopoczucia jest ruch, odpoczynek oraz zdrowe odżywianie.

 • Bartosz Gaworczyk

  Lekarz


  Absolwent Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. 
Jest lekarzem promującym profilaktykę zdrowotną i prewencję chorób cywilizacyjnych wśród mężczyzn. Zajmuje się prowadzeniem hormonalnej terapii zastępczej. Jego zainteresowania to także medycyna sportowa i specyfika fizjologii układu krążenia podczas wysiłku fizycznego, wraz z analizą hormonalnej regulacji aktywności fizycznej. Na co dzień uprawia amatorsko trójbój siłowy, a podczas urlopu aktywnie spędza czas podczas żeglugi morskiej, windsurfingu lub wspinaczki, zawsze ceniąc sobie bliski kontakt z naturą. W pracy z pacjentem najważniejsza jest dla niego jasna i zrozumiała komunikacja. Złożone zagadnienia tłumaczy prostym językiem. Uważnie słucha potrzeb pacjenta oraz wybiera dla niego optymalną formę leczenia.

 • Lekarz Męska Klinika
  Andrii Gvozdetskyi

  Lekarz

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Tarnopolu, od wielu lat prowadzący praktykę lekarską w Polsce. Jest lekarzem, dla którego nie istnieją tematy ‘wstydliwe’. Każdego pacjenta traktuje z należytym szacunkiem i pełną otwartością, ponieważ jest przekonany, iż jedynie indywidualne podejście do pacjenta pozwala na dobranie optymalnej formy leczenia. Jest lekarzem prowadzącym hormonalną terapię zastępczą. Jego zdaniem seksualność to dar, o który należy dbać, pielęgnować oraz rozwijać, przede wszystkim poprzez regularną profilaktykę zdrowotną. Jego największą wartością jest rodzina, dlatego jego wolny czas determinuje pogoda oraz czas szkolny potomstwa. Lubi chodzić po górach, zwiedzać zamki, uprawiać saunowanie, a także rozprawiać o współczesnej literaturze.

 • Jan Bednarczyk

  Lekarz

  Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą chorób wewnętrznych, a także certyfikowanym specjalistą i pasjonatem medycyny stylu życia, wykorzystującym jej elementy w zapobieganiu i leczeniu chorób cywilizacyjnych. Zawodowo interesuje się także ultrasonografią, zespołem metabolicznym oraz długowiecznością. Prywatnie to pasjonat koszykówki, motoryzacji i skuteczności osobistej, której elementy wykorzystuje w pracy z pacjentami w celu ułatwienia wdrożenia zmian nawyków zdrowotnych. W pracy z pacjentem kładzie nacisk na kompleksowe ujęcie sytuacji zdrowotnej, biorąc pod uwagę zarówno aktualny problem zdrowotny, jak i przeszłość chorobową. Promuje profilaktykę chorób cywilizacyjnych i zachowania prozdrowotne jako kluczowy element poprawy zdrowia i budowania "kapitału zdrowotnego" na przyszłość.

 • Sandra Małek

  Dietetyk Kliniczny

  Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Jest dyplomowanym dietetykiem klinicznym oraz psychodietetykiem. A co najważniejsze – praca to w 100% jej pasja. Jest przekonana, że odpowiedni styl życia i odżywiania wcale nie muszą być skomplikowane. Doskonale wie, jak podejść do tego procesu świadomie i racjonalnie, bo najważniejsze jest zachowanie balansu – w życiu i w pracy. Sandra specjalizuję się w pracy z osobami, które chcą zredukować masę ciała, mężczyznami pragnącymi uregulować swoje zdrowie hormonalne, a także parami starającymi się o dziecko. Wolne chwile poświęca na praktykowanie jogi, spacery i aktywne spędzanie czasu oraz podróże, ponieważ nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu. Jest towarzyska, zawsze dąży do wyznaczonego celu i nie boi się nowych wyzwań.

 • Ewa Wszołek

  Pielęgniarka


  Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Jest spełnioną pielęgniarką, specjalizującą się w leczeniu ran trudno gojących. Dodatkowo zajmuję się podologią, prowadząc w tym kierunku działalność gospodarczą. W pracy stawia na holistyczne spojrzenie na pacjenta, profesjonalizm oraz dokładność, lecz nadrzędną wartością jest dla niej bezpieczeństwo. Podczas konsultacji wyjaśni, jak prawidłowo wykonywać iniekcje, czyli zastrzyki, rozwiewając tym samym wszelkie wątpliwości. Precyzja, którą sobie ceni podczas wykonywanych obowiązków ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa oraz skuteczności. Wolne chwile poświęca na rozwój osobisty. Lubi także obcować z naturą, zwłaszcza w górach, a sport jest nieodłącznym elementem jej życia.

 • Męska Klinika trener personalny Adam Sobstyl
  Adam Sobstyl

  Trener przygotowania fizycznego

  Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Jest fizjoterapeutą i trenerem przygotowania fizycznego. Już w trakcie studiów rozpoczął pracę jako trener i kształcił się w tym kierunku, aby finalnie połączyć te dwie profesję w jedną całość. Fizjoterapia daję mu całościowe spojrzenie na ciało człowieka jako organizm, natomiast wiedza trenerska pozwala na planowanie i realizację założeń. Dzięki temu jego pacjenci stają się zdrowsi, sprawniejsi, a także osiągają lepsze wyniki w swoich dyscyplinach sportowych, bądź wracają do pełnej sprawności po przebytych kontuzjach lub urazach. U Adama znajdą swoje miejsce zarówno pracownicy biurowi, jak i zawodowi sportowcy. W pracy kieruję się zasadą – maksymalna obiektywizacja i kontrola procesu, która zapewnia skuteczne realizowanie założonych celów. Prywatnie jest oczywiście miłośnikiem sportu, uwielbia podróżować i odkrywać nowe kultury, poprzez zwiedzanie galerii sztuki czy słuchanie muzyki z całego świata.

 • Psycholog sportu Męska Klinika
  Kinga Legieta

  Psycholog Sportu

  Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Jest psychologiem w obszarze sportu i szeroko pojętego ‘high performance’. Swoją wiedzę opiera na wiedzy, którą zdobyła podczas studiów i licznych szkoleń, a także własnych doświadczeniach sportowych, gdy przez kilka lat była zawodniczką reprezentacji Polski w siatkówce plażowej. Pracuje ze sportowcami, trenerami oraz osobami związanymi z ‘performancem’. Pomaga rozwijać ich potencjał oraz wspiera ich w świadomej drodze do mistrzostwa. W pracy kieruje się filozofią sportu pozytywnego, która zakłada rozwój osoby nie tylko jako sportowca, ale przede wszystkim jako człowieka. Prywatnie kocha sport i podróże, które pozwalają jej odkrywać, zarówno nowe miejsca, jak i samą siebie.

 • Beata Piróg

  Psycholog

  Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu, psycholog, terapeuta EMDR, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje na różnych kursach, szkoleniach i studiach podyplomowych, aby być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie psychologii i terapii. Jej praca opiera się na podejściu holistycznym, które zakłada, że człowiek jest całością, a problemy emocjonalne i psychiczne są powiązane z różnymi obszarami życia. Każdego Pacjenta traktuje wyjątkowo, dlatego pracuje w podejściu integratywnym, w myśl którego widzenie człowieka jest kompletne wtedy, gdy patrzy się na niego z różnych perspektyw, działając na kilku płaszczyznach jednocześnie. Poza pracą zawodową, pasjonuje się pszczelarstwem i apiterapia. Każdą wolną chwilę spędza w swojej małej pasiece w Górach Izerskich, gdzie godzinami obserwuje sekretne życie pszczół, cieszy się pięknem przyrody i odpoczywa od miejskiego zgiełku.

Bezpłatna analiza zgłoszenia

jeśli uważasz, że potrzebujesz terapii -
wyślij zgłoszenie do bezpłatnej analizy.