Terapia i leczenie testosteronem online - Męska Klinika

Usługi

Możesz więcej niż myślisz

Terapia zastępcza testosteronem

Testosteron jest niezbędnym hormonem występującym w organizmie każdego człowieka, a jego niedobór może znacząco pogorszyć jakość życia mężczyzny. Negatywne objawy mogą dotyczyć sfery psychicznej, fizycznej, a także seksualnej. Możliwym sposobem leczenia jego niedoborów jest Terapia Zastępcza Testosteronem, zwana również Hormonalną Terapią Zastępczą (TRT, HTZ) polegająca na uzupełnieniu poziomu testosteronu i przywróceniu jego optymalnych wartości w organizmie. Prawidłowo prowadzone leczenie ma szeroki wpływ na poprawę samopoczucia, odzyskanie pewności siebie, przyrost masy mięśniowej wraz z ubytkiem tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie popędu seksualnego i odzyskanie prawidłowej erekcji. Terapia może być prowadzona dożywotnio, przyczyniając się do poprawy parametrów zdrowotnych oraz wzrostu jakości życia mężczyzny.

PRZYWRACAMY ZDROWIE I JAKOŚĆ MĘSKIEGO ŻYCIA

W zakresie terapii hormonalnej:

 • Pierwsza e-wizyta

  520,-*

  *Pierwsze pół roku (między 1. a 6. miesiącem) - Tryb 1msc: e-wizyta oraz płatność co 1 miesiąc | Kolejne pół roku (między 7. a 12. miesiącem) - Tryb 2msc: e-wizyta oraz płatność co 2 miesiące | Po pierwszym roku (od 13. miesiąca) - Tryb 3msc: e-wizyta oraz płatność co 3 miesiące.

  Pierwsza e-wizyta jest prowadzona przez doświadczonego lekarza, po tym jak bezpłatna analiza zgłoszenia wykazała możliwą przydatność wdrożenia leczenia. Podczas e-wizyty lekarz przeprowadzi wywiad kliniczny, oględziny fizykalne, a także omówi wyniki badań oraz cele i możliwości prowadzenia terapii. Następnie, na podstawie indywidualnych czynników wspólnie z pacjentem podejmie decyzje o rozpoczęciu leczenia oraz ustali formę i początkowy protokół terapii. W ramach leczenia otrzymasz zalecenia dotyczące kontrolnych badań krwi, wskazówki w zakresie żywienia, suplementacji oraz profilaktyki zdrowotnej, e-recepty wraz z dawkowaniem leków, a także instrukcję wykonywania iniekcji w formie tekstowej, graficznej oraz wideo. Pierwsza e-wizyta odbywa się w formie wideokonsultacji i trwa do 30 minut. Rozwiń
 • Kontrolna e-wizyta

  520,-*

  *Pierwsze pół roku (między 1. a 6. miesiącem) - Tryb 1msc: e-wizyta oraz płatność co 1 miesiąc | Kolejne pół roku (między 7. a 12. miesiącem) - Tryb 2msc: e-wizyta oraz płatność co 2 miesiące | Po pierwszym roku (od 13. miesiąca) - Tryb 3msc: e-wizyta oraz płatność co 3 miesiące.

  Terapia hormonalna to leczenie prowadzone przez doświadczonego lekarza. Nasz zespół nadzoruje cały proces terapii, dlatego możesz skontaktować się z nami mailem w każdym momencie jej trwania lub telefonicznie w godzinach naszej pracy - bez limitu. Częstotliwość badań kontrolnych, e-wizyt z lekarzem oraz płatności zależna jest od Trybu - po roku już tylko co 3 miesiące. W ramach terapii otrzymasz zalecenia dotyczące kontrolnych badań krwi, wskazówki w zakresie żywienia, suplementacji oraz profilaktyki zdrowotnej, e-recepty wraz z dawkowaniem poszczególnych leków, a także instrukcję wykonywania iniekcji w formie tekstowej, graficznej oraz wideo. E-wizyta kontrolna odbywa się w formie wideokonsultacji lub telekonsultacji i trwa do 30 minut. Rozwiń
 • Terapia odblokowa, tzw. PCT

  520,-

  PCT (z ang. post cycle therapy) to farmakologiczny proces leczenia, którego celem jest przywrócenie prawidłowego działania osi HPTA, a co się z tym wiąże - naturalnej produkcji poszczególnych hormonów, w tym testosteronu. Terapia odblokowa jest niezbędną procedurą w przypadku zakończenia leczenia TRT lub przy powikłaniach u osób stosujących środki anaboliczno- androgenne (SAA) w celach innych niż medyczne. Terapia odblokowa to zazwyczaj dwie e-wizyty w określonym przez lekarza czasookresie. Przed każdą e-wizytą dokonywana jest płatność. Nasz zespół nadzoruje cały proces terapii, dlatego możesz skontaktować się z nami mailem w każdym momencie jej trwania lub telefonicznie w godzinach naszej pracy - bez limitu. E-wizyta odbywa się w formie wideokonsultacji lub telekonsultacji i trwa do 30 minut. Rozwiń
 • Opłata administracyjna

  100,-

  Opłata administracyjna uiszczana jest jedynie w określonych przypadkach:
  • nieobecności pacjenta podczas e-wizyty w wyznaczonym terminie;
  • przełożenia terminu e-wizyty z inicjatywy pacjenta, na mniej niż 8h przed planowanym terminem;
  • konieczności wystawienia dodatkowej e-recepty przez lekarza prowadzącego, wynikającej z opóźnienia w procesie leczenia po stronie pacjenta.
  Rozwiń
Katarzyna Lipska - Lekarz
Katarzyna Lipska - Lekarz

Zdrowie, komfort i bezpieczeństwo

Stosujesz testosteron lub jesteś na TRT?

Jeżeli obecnie stosujesz testosteron na własną rękę, a zależy Ci na zdrowiu, skuteczności i bezpieczeństwie, to zgłoś się do nas. Bezpłatnie sprawdzimy, czy kontynuowanie leczenie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem i jeśli tak, to będziesz mógł prowadzić terapię w Męskiej Klinice.

 

Jesteś na TRT ale masz wątpliwości, czy Twoja terapia jest prowadzona optymalnie? Również zgłoś się do nas. Wykonamy bezpłatną analizę Twoich wyników i sprawdzimy czy protokół leczenia jest prawidłowy. Możesz kontynuować leczenie w Męskiej Klinice, gdzie będziesz miał zapewniony stały kontakt z naszym zespołem – bez limitu, a także gwarancję wyznaczenia terminu e-wizyty w ciągu kilku dni roboczych, zgodnie z przebiegiem leczenia.

 

W obydwu przypadkach, jeżeli przyjmujesz testosteron ponad rok, prawdopodobnie będziesz mógł szybciej przejść w tryb dwumiesięczny [Tryb 2msc]. Więcej o przebiegu leczenia i trybach znajdziesz TUTAJ. Jesteś zainteresowany? Załóż konto pacjenta, wypełnij ankiety medyczne i wyślij zgłoszenie do bezpłatnej analizy, załączając wyniki badań z trzech okresów:
• przed rozpoczęciem przyjmowania testosteronu,
• w trakcie przyjmowania testosteronu,
• ostatnio wykonane badania,
lub te, które spośród powyższych posiadasz.

Bezpłatna analiza zgłoszenia

jeśli uważasz, że możesz potrzebować terapii -
wykonaj badania i wyślij zgłoszenie do bezpłatnej analizy.